Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 732 193 430

Potřebujete na zahradě nebo na stavbě rychlou a jednoduchou variantu, jak zakrýt důležitý materiál, jako jsou pracovní stroje, materiál, který nesmí zmoknout nebo být na přímém slunci? Nemáte prostory pro uskladnění nebo jej máte, ale už praskají ve švech? Obecně je známo, že se nevyplácí nejrůznější předměty nebo stroje vystavovat přímému sluníčku nebo v zimě zase mrazům. S krycí plachtovou halou můžete zakrýt opravdu všechno od materiálu jako je dřevo na topení, seno pro zvířata nebo jiné plodiny, tak i bazén, zahradní nábytek nebo jakékoliv zahrádkářské náčiní jako je zahradní traktor nebo sekačka trávy. Neinvestujte zbytečně velkou sumu peněz do něčeho, co možná za pár let nebudete potřebovat. Jednoduchou a levnou variantou jsou kvalitní krycí plachty, které vám pomohou v nesnázích. Právě ony dokážou ochránit prakticky cokoli a kdekoli, jejich materiál musí být ovšem velmi kvalitní.

Kvalitni plachty

Jak vybrat tu pravou kvalitní?

U výběru krycí plachty je potřeba si vždy dopředu uvědomit její využití. Zakrývací plachty mohou sloužit k dočasnému i trvalému zakrytí velkých nebo menších ploch. Velmi důležité je, z čeho se krycí plachty vyrábějí. Na materiálu skutečně obzvláště záleží. Nejlepší volbou pro zakrytí jsou varianty z kašírovaného polyetylenu s maximální možnou odolností a nepropustností, bez jakýchkoliv problémů vydrží v teplotním rozmezí od -40 °C do 60 °C. Slunce, déšť, ani tuhý mráz či kroupy nemají šanci proniknout. Tloušťka by se měla pohybovat v rozmezí od 0,2 do 0,4 mm. Pokud si i tak nejste jistí, doporučujeme vám konzultaci s profesionály, kteří nabízejí služby pronájmu či prodeje krycích hal ať už na míru či volně prodejné.

Barvy plachet

Mezi základní barvy patří zelená, šedá nebo modrá, my vám nabízíme širokou škálu barviček krycích plachet nebo možného potisku. Odstíny barevných tónů, které nabízíme jsou pouze orientační, pro rozsáhlejší požadavky vám rádi nabídneme a zašleme vzorník odstínů.

 

Součástí každé krycí plachty jsou různé háčky a silonové šňůry, jimiž plachty můžete jednoduše upevnit na dané místo dle vaší potřeby. Vybírejte barevné provedení na základě barevné jednotnosti s vaší zahradou nebo firmou.

Krycí plachty a jejich využití

  • pro zakrytí materiálu
  • na zastřešení potřebného kontejneru či bazénu

–    na zastřešení pergoly, můžete tak i v deštivých dnech grilovat

  • zakrytí různých pracovní strojů
  • zastřešení zahradního nábytku
  • zastřešení dřeva nebo plodin
  • zastřešení halové jízdárny

I v tomto případě byste se měli zvážit, na co pravdu plachtu potřebujete. Plachta by měla být co nejvíce praktická z pohledu svého použití a využití. Ideální jsou plachty, které mají po svém okraji kovová oka, a to ve vzdálenosti 50 cm od sebe. Tím je riziko poškození mnohem menší. Plachtou lze tak pohodlně protáhnout provazy a upevnit ji kdekoliv.