Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Na kolik způsobů se dá využít obyčejná plachta? Zakrytí plochy, vytvoření soukromí nebo jako ochrana vašeho auta? V tomto článku vám odhalíme hned několik možností, jak můžete chytře a prakticky využít jednu z našich kvalitních plachet na své zahradě.

Zakryjete cokoliv

Chcete ochránit dětské pískoviště před nezvanými kočičími hosty? Rádi byste ukryli hranici dříví před blížícím se lijákem? Kvalitní plachty mají tu výhodu, že s nimi můžete zakrýt prakticky cokoliv. Plachty jsou dokonale lehké, a navíc snadno ohybatelné. Na tvaru nebo umístění plochy, kterou chcete zakrýt, proto vůbec nezáleží.

Kvalitní plachty

Zařiďte si soukromí

Krásným českým zvykem je víkendové navštěvování našich chat. Je to způsob, jak uniknout z městského chaosu a pokusit se během dvou dnů vyčistit si hlavu. Roztáhnout lehátko, nasadit sluneční brýle a nechat se unášet ničím nerušenou pohodou. Lahodný klid ale mohou snadno přerušit kolemjdoucí či sousedé, kteří mají možnost na vaši zahradu nahlédnout přes nechráněný plot. To lze snadno napravit. Použijte plachty a upevněte je na pletivo kolem vaší zahrady. Přes plachtu na vás nikdo neuvidí, a vy si tak vytvoříte svůj soukromý kousek jen pro sebe.

I milovníci aut si přijdou na své

Kdo nemá vlastní garáž je odsouzen nechávat svého plechového miláčka venku napospas přírodním živlům a jinému hrozícímu nebezpečí. Použitím plachty své auto ochráníte před vším. V létě se nebude přehřívat, krupobití jej neponičí a v zimě si může sněžit, jak chce. S kvalitní plachtou už nic vašemu vozu nehrozí. Díky snadné manipulaci s plachtou je její instalace opravdu jednoduchá a po jejím sundání ji lze jednoduše složit a připravit na další použití.

Kvalita, za kterou ručíme

Výrobou plachet se zabýváme již mnoho let a jsme schopni vytvořit klasické i atypické tvary plachet. K výrobě využíváme pouze kvalitní plachtoviny a špičkové technologie svařování. Naše plachty se vyznačují především promyšleným zpracováním, díky kterému lze plachtu kompletně nainstalovat i sundat během pár minut.

Míst, kam se zakrývací plachta hodí, je mnohem více než pouhá zahrada. Naši zákazníci plachty používají k opláštění soukromých i veřejných pergol, k zakrytí bazénu či k vytvoření přístřešku.

Zjistěte více, jaké výhody naše kvalitní plachty přináší.