Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Cenotvorba

JAK VYBRAT SPRÁVNÉ OPLÁŠTĚŠNÍ NA VAŠE PERGOLY, TERASY APOD.

PORADÍME VÁM, NA CO SE ZAMĚŘIT PŘI VÝBĚRU OPLÁŠTĚNÍ A JAKÉ JSOU HLAVNÍ PARAMETRY PŘI KALKULACI CENY.

Veškeré naše typ provedení opláštění jsou vyráběny ze špičkových německých a japonských materiálů s UV filtrem a certifikací na mrazuvzdornost do -20 C. Materiály jsou spojovány tzv, VYSOKOFREKVENČNÍ METODOU na švédských strojích FORSTROM, tudíž není pevnějšího spoje.

Zatížení je až 100 kg/ m2. Cenové rozdíly se proto netýkají kvality materiálů či provedení, ale níže uvedených parametrů, které je potřeba vzít v potaz při prvotním plánování poptávky opláštění.

1)
V prvé řadě je potřeba si říci, k jakému účelu si opláštění chci pořídit. Budete zde trávit volný čas s přáteli a využívat opláštěného prostoru jako zimní zahradu? V tom případě pravděpodobně zákazník požaduje plné opláštění s velkými okny a variabilním provedením s dveřmi apod.

Nebo spíše chcete prostory využívat přes zimní období, primárně jako zakrytí Vašich prostor před nepříznivým počasím a díky opláštění zabránit vniku listí, sněhu a jiných nečistot? V tom případě není nutné opláštění opatřovat velkou čirou částí, díky čemuž ušetříte až 1/3 ceny oproti plachtám s velkými okny, a opláštění hlavní účel splní i tak na 100%.

SHRNUTÍ: Pro vaši představu lze shrnout, že hlavní parametr při kalkulaci ceny je následující: čím větší okenní část, tím vyšší cena. Platí to stejně i naopak – čím menší okna, případně žádná, tím bude cena nižší. Cenový rozdíl je až 300 kč / m2.

2) Druhý parametr v cenovém rozpětí je způsob vrchního uchycení plachty. Buďto NAPEVNO, kdy plachty nelze vysunout, nebo náš zlepšovák tzv. VYSOUVACÍ PROVEDENÍ , kdy v případě, že opláštění delší dobu nevyužíváTE, je možné jednotlivé plachty během pár vteřin odstranit.