Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

FAQ

Zpracujete nám nezávaznou cenovou nabídku?

Samozřejmě, v sekci poptávka vyplňte orientační rozměry Vaší konstrukce + přiložte několik fotografií, které nám pomohou s doporučením vhodného typu zakrytí. Je potřeba zaměřit vnější rozměry, tj. ŠÍŘKU x VÝŠKU konstrukce, abychom pro kalkulaci zjistili celkovou plochu v M2, kterou si přejete zakrýt. Následně Vám zašleme orientační cenovou nabídku.

Jezdíte ke klientům na zaměření konstrukce?

Systém objednávání je natolik jednoduchý, že naprostou většinu zakázek z časových důvodů realizujeme „na dálku“. V případě, že se jedná o atypickou stavbu či zákazník výslovně požaduje zaměření na místě, je možné kontaktovat naše zástupce pro danou oblast a domluvit si za poplatek zaměření i montáž.

Jak máme postupovat při objednání opláštění?

Při objednávce ideálně postupujte dle níže uvedených bodů:

1) Kontaktujte nás a zašleme Vám výkresy konstrukcí s prázdnými kótami, které pokrývají naprostou většinu typů pergol, teras apod.
2) Do prázdných kót doplníte Vaše rozměry a zašlete zpět emailem naším technikům.
3) Technik Vám pomůžeme vybrat ty nevhodnější materiály a doplňky, aby opláštění co nejlépe vyhovovalo Vašim představám a požadavkům.
4) Obchodní oddělení Vám zašle konečnou cenovou nabídku.
5) V případě odsouhlasení Vám bude zaslána zálohová faktura na výrobu Vaší zakázky.
6) Po úhradě zálohy bude Vaše zakázka zařazena do výrobního plánu.
7) Dodací lhůta se pohybuje mezi 8-12 týdny od úhrady zálohy dle aktuální naplněnosti výroby.

Jak probíhá montáž opláštění?

Montáž opláštění si klient provádí dle našich návodů svépomocí. Vše je velice jednoduché. V případě atypických zakázek lze měření a případně i montáž provést našimi zástupci.

Jaké tvary a rozměry opláštění lze vyrobit?

V návaznosti na konstrukční řešení lze vyrobit v podstatě jakýkoliv tvar a rozměr opláštění. Opláštění vyrábíme zcela na míru dle přání klienta a našeho odborného doporučení.

Lze plachty používat i přes zimní období?

Ano, naše plachty jsou mrazuvzdorné až do -20 °C a navíc jsou vybaveny UV filtrem.

Jakou má opláštění životnost?

Životnost opláštění se pohybuje mezi 10 – 15ti lety, v závislosti na frekvenci užívání a místních podmínkách. Díky vysokofrekvenční technologii svařování spojů lze prodloužit životnost až na 20 let.

Jakou má opláštění pevnost?

Nejnáchylnější na pevnost jsou vždy spoje. Díky námi používané technologii vysokofrekvenčního svařování spojů má opláštění pevnost až 100 kg/m2 plochy (tzv. nerozebiratelný spoj).

Poskytujete také servis opláštění?

Samozřejmě, poskytujeme kompletní servis včetně případných oprav opláštění.