Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 732 193 430

FAQ

Jak probíhá zaměření opláštění?

Naprostá většina zakázek se zaměří dle našich výkresů konstrukcí, do kterých klient pouze doplní svoje rozměry a zašle spolu s fotkami zpět do naší firmy. Následně s ním vedoucí výroby celou zakázku dokončí. V případě, že máte atypickou pergolu či si nejste jisti ohledně zaměření, náš tým vše zaměří a vyřeší s vámi vše potřebné pro započetí výroby opláštění.

Jak probíhá montáž opláštění?

Montáž opláštění si klient provádí dle našich návodů svépomocí. Vše je velice jednoduché. V případě atypických zakázek lze měření a případně i montáž provést našimi zástupci.

Jaké tvary a rozměry opláštění lze vyrobit?

V návaznosti na konstrukční řešení lze vyrobit v podstatě jakýkoliv tvar a rozměr opláštění. Opláštění vyrábíme zcela na míru dle přání klienta a našeho odborného doporučení.

Lze plachty používat i přes zimní období?

Ano, naše plachty jsou mrazuvzdorné až do -20 °C a navíc jsou vybaveny UV filtrem.

Jakou má opláštění životnost?

Životnost opláštění se pohybuje mezi 10 – 15ti lety, v závislosti na frekvenci užívání a místních podmínkách. Díky vysokofrekvenční technologii svařování spojů lze prodloužit životnost až na 20 let.

Jakou má opláštění pevnost?

Nejnáchylnější na pevnost jsou vždy spoje. Díky námi používané technologii vysokofrekvenčního svařování spojů má opláštění pevnost až 100 kg/m2 plochy (tzv. nerozebiratelný spoj).

Poskytujete také servis opláštění?

Samozřejmě, poskytujeme kompletní servis včetně případných oprav opláštění.