Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Krycí plachta na bazén

provedení TOP

Zakryti bazenu TOP
Kvalitní plachty

Špičkově zpracovaná plachta na bazén

Krycí plachta na bazén v provedení TOP je vyrobena z vysocepevnostního materiálu. K její výrobě používáme kvalitní PVC od špičkového německého dodavatele. Materiál je opatřen lakovaným povrchem, který zaručuje snadnou údržbu a čištění plachty. Plachta je navíc vybavena přivařeným sítem pro snadný odtok vody.

Kvalitní plachty

Uchycení se snadnou manipulací

Uchycení plachty je řešeno jednotlivými úchyty ze zátěžové gumy, které jsou k bazénu ukotveny zajišťovacími kolíky. Tento způsob uchycení zaručuje, že krycí plachta spolehlivě drží na svém místě i za větru nebo deště. Připevnění i odstranění plachty je snadné a manipulaci s ní zvládne úplně každý.

Kvalitní plachty

Plachtu v provedení TOP zhotovíme na bazén libovolného tvaru

Bazénové krycí plachty v provedení TOP kvalita vyrábíme na míru každého konkrétního bazénu. I pokud je Váš bazén kruhového, oválného, asymetrického nebo jinak nepravidelného tvaru, můžete mu dopřát dokonalou ochranu a sobě bezproblémovou údržbu bazénu. Bazénová plachta TOP Vám zajistí čistou vodu bez napadaných nečistot a vysoký komfort při užívání letních radovánek.

Kvalitní plachty

Vysoké zatížení plachty díky kvalitnímu PVC a pevným spojům

Nejen, že jsou naše krycí plachty na bazén v provedení TOP kvalita zhotoveny z vysoce pevnostního PVC. Pro dosažení nejvyšší odolnosti používáme k spojování materiálu technologii vysokofrekvečního svařování, která zaručuje maximální pevnost spojů. Tyto spoje navíc neporuší ani dlouhodobé působení vody. Použití vysoce kvalitních, pevných a odolných materiálů v kombinaci s precizním provedením bazénových plachet zaručuje našim klientům jak vysoce estetický vzhled krycí plachty, tak i její maximální užitnou hodnotu.

Kvalitní plachty

Životnost krycí plachty TOP přesahuje 10 let

Naše krycí plachty na bazén v provedení TOP kvalita mají velice dlouhou životnost. Našim klientům garantujeme, v závislosti na použitém materiálu, životnost krycích plachet od 10 do 15 let. Možné zatížení plachty je od 70 kg / 1m2. Krycí plachtu na bazén v provedení TOP kvalita u nás pořídíte již za cenu od 400 Kč/1m2.

Kvalitní plachty

Možnost výběru ze široké škály barev a jejich kombinací

Plachta na bazén může být nejen funkčním, ale i estetickým prvkem. Každý z našich zákazníků má možnost zvolit si libovolnou barvu nebo dokonce kombinaci barev materiálu z našeho vzorníku. Bazénová krycí plachta tak může vhodně doplnit vzhled zahrady a stát se jejím výrazným prvkem nebo naopak nenápadně splynout s okolím.

Proč si pořídit krycí plachtu na bazén v provedení TOP:

Vytvoření bezpečného prostředí pro děti
Krycí plachta je i bezpečnostním prvkem, který brání nechtěnému pádu do bazénu. U vysocepevnostní plachty v provedení TOP kvalita nehrozí při pádu osoby protržení a její úchyty jsou provedené tak, aby odolaly dětské zvědavosti.
Možnost zhotovení reklamního potisku
Na krycí plachtu na bazén Vám na přání zhotovíme kvalitní potisk reklamou, logem vaší firmy nebo libovolným motivem.
Komplexní služby
Každému zákazníkovi zajišťujeme komplexní servis. Plachtu zhotovíme přesně podle přání zákazníka a ze zákazníkem vybraného materiálů.
Vysoká kvalita za výhodnou cenu
Všechny naše krycí plachty na bazén v provedení TOP nabízejí vynikají poměr kvality a ceny. Naším cílem je, aby naše produkty byly našim zákazníkům cenově dostupné a zároveň jim poskytovaly maximální funkčnost a dlouhou životnost.
Prvotřídní materiály
Materiály, ze kterých vyrábíme krycí plachty, vždy volíme tak, aby poskytovaly maximální odolnost a pevnost. Bazénové plachty v provedení TOP vyrábíme z vysoce kvalitního PVC od německého dodavatele.
Krycí plachta na bazén, která vydrží řadu let
Pokud pro svůj bazén hledáte plachtu, která vydrží dlouhá léta, jsme tu přesně pro Vás. Plachta v TOP kvalitě si zachová plnou funkčnost a všechny své skvělé vlastnosti minimálně 10-15 let.

Možnost výbavy na přání

Zátěžové gumy (se speciálním úchytem pro zajišťovací kolík)
Záchytné čepy

Ukázky naší práce: