Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Krycí plachty

Součástí našeho širokého portfolia výrobků jsou i krycí plachty nejrůznějších atypických tvarů a v různých rozměrech. Krycí plachty zhotovujeme vždy přesně podle přání klienta. Zajišťujeme komplexní služby od zpracování návrhu, přes výrobu plachty, až po její odbornou montáž. Zákazníkům doporučíme vhodný materiál od našich osvědčených dodavatelů a navrhneme způsob ukotvení. Zakrývací plachty nabízíme v široké barevné škále. Klienti mají možnost výběru barevného provedení z rozsáhlého vzorníku barev. Na přání klienta zhotovíme i potisk plachty logem, reklamou nebo jakýmkoli jiným motivem včetně vytvoření grafického návrhu v našem studiu.
Krycí plachty

Výhody krycích plachet od nás

Našim klientům zhotovujeme krycí plachty s vysokou užitnou hodnotou. Dbáme také na špičkovou kvalitu poskytovaných doplňkových služeb. Používáme materiály německé a belgické výroby s vysokou odolností i pevností. Tyto materiály nabízíme v gramáži od 350 g/m2 do 1100g/m2. Součástí našeho portfolia jsou i izotermické a nehořlavé plachty.

Ke spojování materiálů využíváme moderní vysokofrekvenční stroje, které zaručují výrobu přesných a voděodolných svárů o maximální pevnosti. Další výhodou této metody v porovnání s ručním horkovzdušným svařování je špičkový estetický vzhled spojů. Ke všem našim výrobkům dodáváme i montážní manuál, případně zajistíme jejich montáž.

Úkázka naší práce