Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Výroba plachet

Jsme společnost s 22 letou tradicí a naší specializací je výroba plachet na míru. Díky dlouholetým zkušenostem, moderním výrobním technologiím a špičkovým německým a belgickým materiálům, poskytujeme našim zákazníkům produkty s vysokou užitnou hodnotou, širokou variabilitou provedení a především dlouhou životností plachet. Všechny typy opláštění zhotovujeme na moderních vysokofrekvenčních strojích, které zaručují přesné, vodě-odolné sváry s maximální pevností a špičkovým vzhledem oproti ručnímu horkovzdušnému svařování.
Výroba plachet

Nehořlavé i mrazuvzdorné materiály

Výroba plachet spočívá v použití výhradně zahraniční lakované materiály s vysokou pevností a příjemným vzhledem. Našimi bezprostředními dodavateli jsou například firmy SIO line z Belgie, či Franz Miederhoff z Německa. Disponujeme i nehořlavým materiálem B8103 s atestem B-S2 dle EN 13501-1 nebo materiálem ze slídy se zvýšenou odolností proti mrazu až do -30°C. Průhlednou část – slídu, nabízíme v čirém provedení o tloušťce 0,65 mm, případně za příplatek kouřovou slídu o tloušťce 0,75 mm. Oba zmíněné typy slídy jsou vybaveny UV filtrem. Slídová, tzv. okenní část opláštění, neobsahuje tkaninu jako obvodová část. Z tohoto důvodu dochází při změnách teplot k jejímu prověšení. Tento jev není závadou materiálu, ale je jeho přirozenou vlastností.

Držíme se sloganu: PŘIJEDEME-NAVRHNEME-VYROBÍME-DODÁME-NAINSTALUJEME. Nabízíme široké portfolio výrobků s možností aplikace vlastního reklamního potisku, jak ruční, tak i digitální technologií.

U výrobků, jenž vyžadují montáže, navrhneme vždy nejlepší možné řešení dle konkrétních požadavků zákazníka, a následně zhotovíme, dovezeme a instalujeme dané opláštění. V našem širokém sortimentu můžete volit dle barvy i gramáže plachet od 300g/m2 až 1100g/m2.

V našem sortimentu se nachází:

Autoplachty
Izotermické plachty
Krycí plachty standardních tvarů
Bezpečností plachty
Krycí plachty atypických tvarů
Antystatické plachty
Reklamní plachty
Dílenské clony
Opláštění tribun, apod.

Úkázka naší práce