Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 732 193 430

Zastřešení

Kvalitním zastřešením otevřených objektů, jako jsou pergoly, zahradní přístřešky, venkovní prostory restaurací, terasy apod., získávají naši klienti možnost využívat tyto prostory i za nepříznivého počasí. Zajišťujeme veškeré služby od zhotovení návrhu, přes výrobu zastřešovacích plachet až po provedení jejich odborné montáže. Umíme vyřešit jak menší zakázky, jako je například zastřešení stánků, tak i zakázky velkého rozsahu, například zastřešení tribun nebo opláštění skladů.
Zastřešení

Výroba zastřešení

K výrobě zastřešení používáme německé a belgické materiály vysoké kvality. Průhledné části zastřešení zhotovujeme z čiré nebo kouřové slídy s UV filtrem a zvýšenou odolností vůči mrazu. Díky komplexnosti našich služeb dokážeme klientům zhotovit kvalitní zastřešovací plachty za příznivou cenu. Pro naše produkty je charakteristická vysoká pevnost a dlouhá životnost, která dosahuje deseti až dvaceti let. Plachty dodáváme v široké barevné škále, našim zákazníkům je k dispozici vzorník barev a jsme schopni zhotovit i potisk plachet včetně grafického návrhu. K zastřešovacím plachtám dodáváme i veškeré kotvící prvky. Konstrukčně řešíme zastřešení tak, aby jeho montáž byla co nejjednodušší.

Naše společnost Jabor, pro s.r.o. realizuje zakázky pro významné tuzemské i zahraniční odběratele. Mezi naše klienty, pro které jsme zajišťovali zastřešení objektů, patří například Autodrom Most, Autodrom Sosnová, Výstaviště Litoměřice či holandská společnost Van Stokkum.

Jabor

Proč pořídit zastřešení od nás?

Příznivá cena
Díky špičkovému vybavení a dlouholetým zkušenostem v oboru dokážeme zvolit optimální řešení na míru a za příznivou cenu.
Dlouhá životnost
Zastřešení vyrábíme z materiálů prvotřídní kvality. Zastřešení od nás se vyznačuje vysokou životností okolo deseti let.
Vysoká pevnost
Používáme prvotřídní materiály s vysokou pevností. Spoje svařujeme na vysokofrekvenčních strojích, čímž garantujeme jejich vysokou pevnost a odolnost vůči vodě.
Široká nabídka barev
Plachty vyrábíme v mnoha barevných variantách. Klientům je k dispozici kompletní vzorník barev.
Jednoduchá montáž
Konstrukci a umístění kotvících prvků navrhujeme tak, aby byla montáž zastřešení co nejjednodušší. S hotovou zakázkou dodáme i montážní návod.
Komplexní servis
Zákazníkům se věnujeme od počátku do konce. Zhotovíme návrh, zpracujeme zakázku a umíme zajistit i montáž výrobků. Poskytujeme i následný servis.

Úkázka naší práce