Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Zahrady jsou součástí každého domu a za plotem každé takové zahrady je k vidění bazén, který je spolehlivým osvěžením v letních horkých dnech. Lidé si bazén pořizují právě z důvodu letních radovánek pro děti, ale v takovém případě je třeba se o bazén náležitě starat. Jen tak se nemusí majitelé každé ráno trápit, jak každé ráno vyčistit vodní hladinu od hmyzu anečistot z okolí. Optimálním řešením jsou zejména kvalitní bazénové plachty. Splňují prakticky všechno, co lze od takových krycích plachet očekávat.

Výhody bazénových plachet

Výhody a oblíbenost takových plachet lze přisuzovat zejména jejich snadné manipulaci, ale zejména jejich přijatelné pořizovací ceně. Ta je totiž v porovnání s jiným zakrytováním podstatně nižší. Kryt bazénu třeba z polykarbonátu, který není zrovna nejlevnější, vyjde poměrně draho a to se přikládá také faktu, že tyto polykarbonátové panely se musejí upevnit do nějaké konstrukce. Tyto kryty jsou pak například pojezdové, ale jsou těžší a manipulace s nimi asi nebude zrovna to pravé. V takových případech se jistě může hodit nabídka pronájmu dodávek, které jsou vhodné pro přepravu materiálu, těžkého nákladu a podobně. Tyto služby nabízí také autopůjčovna Brno. Vozy jsou dostatečně prostorné a kvalitní.

Jakou funkci tedy mají bazénové plachty

Bazén na zahradě domu je vystaven nejrůznějším povětrnostním podmínkám a právě také vítr může být příčinou toho, že se v bazénu objeví něčistoty z okolí. Bazén se tak musí každý den čistitba to není zrovna příjemné. Plachty tak mohou plnit funkci ochrannou. Pokud bude na bazén správně uchycena a bude mít požadovanou velikost, může to být spolehlivý pomocník pro letní dny. Plachty na bazén ale lze pořídit i jako solární plachty, které jsou vyrobeny z malých vzduchových bublin, které na slunci fungují jako lupy. Voda v bazénu se tak může o několik stupňů ohřát a to je jistě příjemné zjištění.

Plachty na bazén mohou být ale také zimní. Zakrývají bazén prázdný, který se v zimních měsících musí vypustit. Jsou vyrobeny z velice pevného a kvalitního materiálu, který je odolný proti nízkým zimním teplotám a mrazu, ale také musí odolat tíze sněhu. Jsou vyztuženy ocelovými lanky nebo jinými výztužemi. Přeprava takových plachrt vyžaduje větší dodávku. Pokud ale dojde k situaci, že vozidlo náhle vypoví službu, je třeba se obrátit na spolehlivou autopůjčovnu. Své profesionální služby nabízí i autopůjčovna Brno.

Co lze ještě říci o bazénových plachtách

K těmto plachtám lze také pořídit i různé komponenty, které jsou potřebné, aby účel plachty bal co nejlepší. Jsou to například napínací gumy, upevňující kolíky pro pevné napnutí a uchycení, různé filtry a podobně. Velkým pomocníkem jsou také v poslední době speciální navijaáky pro plachtu. Mohou být na ruční pohon, ale modernější, za to dražší produkty jsou na elektřinu nebo na bateriový pohon. Ovšem manipulace je velmi snadná a majitel bazénu tak má práci o něco jednodušší. I při zakoupení takového navijáku lze využít spronájem dodávky, které nabízí například autopůjčovna Brno.

Atypický tvar bazénu není přakážkou

V případě, že má majitel zahradního bazénu jeho tvar poněkud jiný než klasický ovál či obdélník, není třeba se obávat toho, že by se zájemce o takovou krycí plachtu musel obrátit na jiného výrobce jiných krytů. I atypický tvar plachty na bazén lze spolehlivě vyřešit. Technik takové firmy přijde zaměřit bazén, načrtne si tvar a majitel se může těšit na hotový výrobek.

Autopůjčovna Brno může nabídnout své služby například v případě, že je třeba přepravit stavební materiál pro realizaci jakéhokoliv zahradního bazénu.