Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Potřebujete vymalovat byt? Nebo natřít novou fasádu? Hledáte spolehlivého partnera s bohatou zkušeností v oboru? Vyzkoušejte naši nabídku.

Jako malíři Praha působíme již více než 14 let v oboru malování a natěračství. Pracujeme zejména v Praze, ale můžeme vyjet také do okolí v okruhu zhruba 30ti kilometrů. Kromě malování a natírání nabízíme také lakýrnické práce, lepení tapet a speciální techniky. Své dotazy a objednávky nám můžete volat každý den včetně svátků a víkendů od 8 do 20 hodin.

 

Spokojený zákazník je naší odměnou

Naším cílem je 100% odvedená práce a maximálně spokojený zákazník. Jak to děláme? Zaprvé máme mnohaletou zkušenost v oboru, sledujeme nejnovější trendy a zaměstnáváme pouze stálé zkušené pracovníky. Vždy dodržujeme platné standardy a předepsané normy. Můžeme tak našim klientům garantovat maximální kvalitu naší práce a dlouhou životnost. K tomu používáme ty nejkvalitnější značky barev jako je Dulux, Primalex, Het, Zerro, Balakom, Colorlak, JUB, Bondex, Eternal, Johnstone nebo Hammerite.

 

Naše služby

Co všechno děláme? Co vám můžeme nabídnout? Věnujeme se především malířským, natěračským a lakýrnickým pracem. Dále tapetování, speciálním technikám a úklidu po práci. Zajišťujeme také přednátěrovou kompletní přípravu podkladu, to znamená odškrábání starších nátěrů, dále vyplňování spár a antikorozní, protiplísňové, izolační a penetrační nátěry. Co se týče speciálních technik, můžeme nabídnout benátské štuky, variopaint, antické zeminy florentské a další. Nabízíme také bezplatné služby jako je konzultace na místě realizace, návrh nejlepšího řešení, zpracování cenové nabídky a dopravné po Praze zdarma.

 

Pracujeme kdekoliv

Jako malíři Praha pracujeme téměř kdekoliv. Nebojíme se stísněných prostor, prašného prostředí ani zhoršených světelných podmínek. Malujeme rodinné domy i vilky, panelákové byty, veřejné prostory, kanceláře, firemní provozovny, sklady, sklepy, garáže, dílny, nemocnice i školy. Natřeme vám novou fasádu na starším rodinném domku i opláštění na velké komerční budově.

 

Průběh realizace

Jak to probíhá? Na co se připravit? Po telefonické nebo elektronické objednávce přijedeme ve smluvený termín na bezplatnou prohlídku. Tady probereme, co potřebujete, doporučíme vám řešení a navrhneme cenovou kalkulaci. V případě oboustranného souhlasu můžeme rovnou zarezervovat termín provedení prací. Před samotným malováním a dalšími pracemi provedeme ještě odstranění nábytku, jeho sestěhování na bezpečné místo a zakrytí fóliemi. Takto zakryjeme také podlahy, aby nedošlo k jakémukoliv poškození. Jakmile ukončíme veškeré práce, provedeme závěrečný úklid a vrátíme nábytek na místo.

Líbí se vám služby našeho týmu malíři Praha? Potřebujete vědět víc? Kontaktujte nás a ptejte se na cokoliv. Rádi vám poradíme a navrhneme cenovou kalkulaci zdarma.