Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Disponuje Vaše zahrada pergolou nebo altánkem? Rádi byste si prodloužili letní sezónu nebo využili venkovního posezení i přes nepřízeň počasí? Máme pro Vás řešení. Opláštění pergol a altánů od firmy Jabor přináší spoustu výhod.

 

Využití slídy ve smyslu bezrámového okna

Slídová okna mohou být zhotovena z izotermických a nehořlavých materiálů, které jsou využívány nejen v restauracích, ale i na pergolách, které jsou vybaveny např. krbem nebo grilem. Průhledné části plachet jsou k dostání v čirém nebo kouřovém provedení. Všechny slídy jsou vybaveny UV filtrem a zvýšenou odolností proti mrazu.

CRP SERVICE

Kvalita provedení slídového opláštění

Bezrámová slídová okna jsou vyráběna ze špičkových německých a belgických materiálů vysoké kvality. Vysokofrekvenční svařování umožňuje spojování materiálu. Tato technologie napomáhá k maximální pevnosti a odolnosti proti vodě. Čiré i kouřové slídové opláštění má navíc perfektní estetický vzhled.

Výhody opláštění pergoly

 • Zateplení prostoru je jednou z předních výhod opláštění. Při plném zakrytí pergoly a vnitřním vytápění může být rozdíl mezi venkovní a vnitřní teplotou až 20°C.
 • Vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům je dána využitím pevnostních materiálů při výrobě.
 • Snadnou údržbu ocení každý majitel pergoly či altánku. Plachty jsou vyráběny z materiálů, jejichž povrch je lakovaný. Tento způsob povrchové úpravy umožňuje rychlou a snadnou údržbu.
 • Nehořlavé a mrazuvzdorné materiály jsou dalším významným prvkem, proč využít tohoto spolehlivého opláštění. Izotermické plachty odolávají i minusovým teplotám (až -20°C).
 • Variabilní provedení umožňuje uspokojení požadavků všech klientů. Opláštění pergol je k dostání v uzavřené, částečně uzavřené nebo zcela otevřené variantě.
 • Snadná montáž a demontáž zajišťuje jednoduchou manipulaci s opláštěním.
 • Dlouhá životnost opláštění je dána využitím vysoké kvality používaných materiálů. Délka životnosti se pohybuje okolo 15-ti let.
 • Reklamní potisk lze vytvořit na přání klienta v podobě loga nebo libovolným motivem.

 

Výška oken bez omezení

Plachty na pergoly, které zajišťují ochranu před nepříznivým počasím, jsou vyráběny na míru, dle přání konečného uživatele. Tato bezrámová slídová okna rozšiřují nejen prostor, ale i způsob užití pergoly. Standardně jsou tato bezrámová okna poskytována ve verzích:

 • MATĚJ – Jedná se o základní typ opláštění v čiré barvě. Vhodný je pro venkovní stavby s jednoduchou instalací. Okna lze v této variantě opláštění dodat o síle 0,5 mm v šíři 140 cm.
 • KAREL – Je ekonomickým provedením opláštění s kouřovým odstínem. Vhodnost této varianty je spíše pro menší plochy do výšky maximálně 170 cm a šířky 140 cm. Tato plachta je složena z okenní části a rámem z plné plachty o šíři 10-12 cm.
 • STANDA – Standardní a velice oblíbená varianta čirého provedení. Plachty v tomto provedení jsou dodávány v široké paletě barev. Výška okna lze zhotovit do 170 cm. Tato varianta umožňuje zhotovení opláštění v atypickém provedení dle přání klienta.
 • PEPA – Zakrytí nejvyšší řady pro komfortní používání. Tato varianta se vyznačuje dlouhou životností a disponuje systémem pro jednoduchou montáž. Čirá slída je dodávána o tloušťce 0,5 mm. Výška okna z této průhledné plachty je zcela bez omezení.
 • FRANTA – Je dalším typem zakrytí nejvyšší řady. Vyznačuje se komfortem, dlouhou životností, snadnou montáží i údržbou. Čirá slída o tloušťce 0,5 mm lze zhotovit do výšky okna 170 cm.
 • TONDA – Tato varianta je nejvýhodnějším provedením v poměru cena/kvalita. Maximální použití výšky slídy je však pouhých 130 cm o tloušťce 0,5 mm. Tato průhledná plachtovina se dodává v široké škále barev.