Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Plachty na terasy

Trávíte rádi čas na terase a mrzí vás, že ji můžete využívat po celý rok? Chtěli byste prodloužit letní sezónu a využívat prostor terasy i v chladném nebo větrném počasí? Řešením je využití plachty na terasu. Obraťte se na nás, rádi vám poradíme, který druh plachty je pro vaši terasu nejvhodnější. Plachty na terasy, altány nebo pergoly vyrábíme dlouhá léta. Na trhu s kvalitními plachtami působíme více než 30 let. S námi máte jistotu, že opláštění vaší terasy bude kvalitní a bude sloužit dlouhé roky. Důkazem je prodloužená pětiletá záruka na veškeré plachty.

Výhody kvalitních plachet na terasu

Při výrobě plachet používáme jen špičkové materiály. Plachty na terasu vyrábíme pomocí vysokofrekvenčního svařování.
Dodržujeme veškeré výrobní procesy a používáme jen materiál nejvyšší jakosti. Díky tomu garantujeme odolnost plachet na terasu a dlouhou životnost.
Plachty si můžete nechat potisknout dle vlastního přání digitálními technologiemi nebo ručním potiskem. Naše služby jsou komplexní od vytvoření návrhu v grafickém studiu po potištění plachty.
Na terasu se díky opláštění nedostane spadané listí ani sníh. A údržba plachty? Zcela jednoduchá. Stačí vzít hadr a vodu a klasicky utřít.
Při plném zakrytí terasy může být rozdíl mezi teplotou uvnitř a venku až 25 stupňů. Terasu tak můžete používat, i když venku bude mrznout.
Plachty na terasu jsou vysocepevnostní a pyšní se skvělými termoizolačními vlastnostmi. Jsme schopni dosáhnout maximálního zatížení až 150 kg/m2.
Oslavy i grilovačky můžete pořádat bez ohledu na počasí. Déšť, bouřka ani vítr vás už nezastaví.
Instalace i případná demontáž plachty na terasu je opravdu snadná.
Opláštění terasy vyrobíme na míru dle vašich požadavků. Problém není ani zcela atypické provedení plachty.
Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Veškeré typy opláštění je možné kombinovat. Plachtu vyrobíme přesně podle vašich požadavků.

PVC obvodová plachta na terasu

Obvodovou terasovou plachtu si můžete zvolit v různých rozměrech a na výběr máte také z mnoha barevných provedení. Díky posuvnému systému je usazení plachet snadné a rychlé. Řemínky vám umožní srolované plachty snadno zajistit. Bojíte se, že se pod plachtu přece jen dostane voda nebo nečistoty z venku? Žádný strach, plachta má ve spodní části clonu. Na vaše přání pak mohou mít plachty libovolně velká okna a samozřejmě také dveře. Okna mohou být čirá, případně kouřová. A dveře? Můžete si vybrat mezi horizontálním a vertikálním posunem. Je jen na vás, čemu dáte přednost. Samozřejmě si můžete nechat k plachtě vyrobit také síťovinu proti hmyzu, který by rušil vaši pohodu na terase.

Kvalitní plachty

Plachty na terasu vyrábíme na míru

Plachty na terasu zajišťují ochranu před špatným počasím.
Díky opláštění terasy je možné ho využívat také v chladných deštivých dnech, případně i v zimě, kdy padá sníh a venku mrzne. V takovém případě se však předpokládá, že je prostor navíc vytápěný, aby v něm byla opravdu příjemná teplota vhodná k posezení. Plachty na terasu lidé také využívají v případě, že potřebují na zimu někam ukrýt zahradní nábytek nebo nářadí. Pak terasa mimo sezónu slouží jako jakýsi zahradní domek nebo kolna. Jistě vás potěší, že kvalitní a odolné plachty vyrobené na míru jsou k dostání za přijatelné ceny. Navíc nabízíme také spoustu doplňkových služeb. Plachty na terasu vám můžeme například potisknout vaším firemním logem, případně jakýmkoliv jiným zvoleným potiskem.
Kvalitní plachty

Používáme plachty nejvyšší kvality

Na výrobu plachet na terasu používáme špičkové belgické a německé materiály.
Veškeré materiály, které odebíráme od zahraničních partnerů, máme léty prověřené. Navíc pro vás můžeme vyrobit plachty na terasu z izotermických a nehořlavých materiálů. Průhledné části plachet, které slouží jako okna, vyrábíme z čiré nebo kouřové slídy s UV filtrem a zvýšenou odolností vůči mrazu. Veškeré plachty svařujeme pomocí vysokofrekvenčního svařování. Díky tomu je zaručena odolnost proti vodě, maximální pevnost, ale také čistý a estetický vzhled. Veškeré naše výrobky se pyšní dlouhou životností, která dosahuje patnácti let. Plachty jsou kvalitní a odolné.
Video

Jak správně zaměřit prostor a jednoduše instalovat

Zaměřit a instalovat naše zakrytí je velmi snadné. Podívejte se, že to zvládne opravdu každý.