Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 732 193 430

Reference

Zde vám se souhlasem našich zákazníků představujeme několik realizací.

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY - TONDA

Kvalitní plachty

Děkuji za vyrobené plachty, vše perfektně sedělo dle zadaných výkresů, jen dveře jsem udělal posuvné na kotvení, na pravý boční díl jsem použil odřezky lišt.

p. Sobotka
Žerotice

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY

Kvalitní plachty

Tímto bych chtěl poděkovat vaší firmě, za profesionální přístup a kvalitu vyrobeného opláštění naší pergoly. Vše je funkční a splnilo očekávání na 100%. Vřele vás budeme doporučovat a ještě jednou moc děkujeme.

p. Pondělíček
Rumburk

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY - FRANTA

Kvalitní plachty

Zaplachtování pergoly proběhlo od návrhu až po realizaci bezproblémově a velmi kvalitně. Zaplachtováním pergoly jsme tak obelstili výkyvy a záludnosti počasí a již žádný déšť, vítr či sníh nás již nerozhází a nezabrání nám krásné a klidné posezení venku. Děkujeme tímto společnosti Jabor za celou realizaci.

p. Kubát
Senohraby

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY - FRANTA

Kvalitní plachty

Rád bych poděkoval firmě Jabor pro, s.r.o. a zejména panu Jaborovi za nadstandardní a pro-zákaznický přístup! S výrobou opláštění našeho posezení nám vyšli maximálně vstříc a celou výrobu a dodávku zrealizovali přesně dle naší dohody. Instalace opláštění byla velice jednoduchá a výsledek perfektní! Díky tomuto opláštění máme grilovací sezónu celoročně. Prostor není problém vytopit na příjemných 25 stupňů i při venkovní teplotě pohybující se kolem nuly. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem kteří nechtějí svá zahradní posezení na zimu opouštět!

p. Potužník
Všetaty

OPLAŠTĚNÍ TERASY

Kvalitní plachty

Dobrý den, rád bych poděkoval Vaší firmě za skvěle odvedenou práci při opláštění naší terasy. Jsme se vším maximálně spokojeni, od komunikace, návrhu, přesného vyměření až po výsledek. Děkujeme za spolupráci, již jsme Vás doporučili dále. Přejeme krásný den a mnoho dalších spokojených zákazníků.

p. Dr. Hakimi Eidi
Rumburk

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY - FRANTA

Kvalitní plachty

Rádi bychom Vám poděkovali za kvalitní zpracování opláštění naší pergoly. Oceňujeme jednoduchou manipulaci, profesionální přístup a doporučení techniků, kteří nám poradili. Burešovi Mladoboleslavsko.

Burešovi
Mladá Boleslav

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY - TYP FRANTA

Kvalitní plachty

Smekám před Vámi a Vaší firmou. Chtěl bych Vám poděkovat za vyrobení opláštění pergoly, které po dnešní montáži  perfektně sedlo, ačkoli jsem se toho trochu bál. Komunikace od začátku do konce na výbornou. Dík patří i panu Trázníkovi, který mi v neděli, ve svém volnu ochotně a bez problémů poradil s určitými detaily. Určitě Vás doporučím, neboť zájemci již jsou. Co bych možná uvítal, ale nevím, zda je to technologicky možné, vodící profil v barvě opláštění, aby na hnědém podkladu, tak nezářil Ale to je jen nepodstatný detail, pouze k zamyšlení. Ještě jednou díky, jste super firma.

p. Táborský
Velká Dobrá

FRANTA

Kvalitní plachty

Dobrý den, montáž vašeho výrobku se podařila. Vaše výroba dle mého zaměření, lidově sedla jak bába na hrnec. Tímto moc děkuji a budu vás všude chválit.

Jiří Hašpl
Kněževes

FRANTA

Kvalitní plachty

Opláštění naší zahradní pergoly jsme zadali k realizaci fi. Jabor pro s.r.o. a lépe jsme nemohli udělat. Po zaměření nám pracovníci firmy v čele s p. Bačkovským v přesně domluveném termínu opláštění namontovali a synova oslava 18. narozenin proběhla právě v této opláštěné pergole. Všichni pozvaní byli nadšení jak oplástění funguje. Firma Jabor pro s.r.o. se může opravdu chlubit profesionalitou. Tuto firmu dále doporučuji všem známým.

paní Hladíková
Duchcov

OPLÁŠTĚNÍ RESTAURACE - Hájenka Kersko

Kvalitní plachty
S firmou Jabor jsem velice spokojen, opláštění zahrádky restaurace dodali v daném termínu, poradili s montáží. Opláštění nám prodloužilo sezónu o několik měsíců, používáme ji z části i v letních měsících, kdy kryje hosty před větrem a deštěm. Velmi doporučuji.
Petr Korger
Restaurace Hájenka Kersko

OPLÁŠTĚNÍ KANCELÁŘE

Kvalitní plachty

V naší dílně jsme hledali nějaký způsob, jak vytvořit tzv. oddechovou část, pro občerstvení, kávu či odpočinek pro nás a naše zaměstnance. Dle mého názoru je v poměru cena/výkon zvolení těchto plachet na prvním místě. Při výběru nejlepšího způsobu oddělení jsem měl tyto požadavky: eliminace prachu, snížení hlučnosti, průhlednost stěn, jednoduchost montáže a demontáže, vzhled  a samozřejmě příznivá cena. Díky těmto požadavkům se plachty ukázaly jako nejvhodnější volba. Tým pana Jabora je velmi ochotný a nápomocný, před samotnou výrobou mi moc poradili a pomohli mi najít co nejlepší řešení pro realizaci mohu jedině doporučit!

Michal Štulc
Roudnice nad Labem

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY - TYP STANDA

Kvalitní plachty

Dobrý večer pánové.

Musím před Vaším výrobkem a Vámi samotnými smeknout klobouk. Výrobek mne překvapil více než jsem doufal.
Poměrně jednoduchá montáž, která u mne nebyla zase tak jednoduchá kvůli stísněným prostorám. 9 vrutů jsem šrouboval tučné pomocí rohového šroubováku.
Ale dílo se skvěle povedlo.

Děkuji Vám a doufám, že za Vaši schopnost dodat mi zakázku ještě před mými narozeninami Vám ještě budu moci někdy další zakázkou poděkovat.
Již nyní to vypadá, že jdu zaměřit jednoho souseda. 👍

Opravdu ještě jednou díky. Dílo se zdařilo na 1*

p. Vokáč

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY - TYP KAREL / STANDA

Kvalitní plachty

Musím s radostí konstatovat, že vaše firma mě velice radostně překvapila. Od prvotní objednávky až po dodání plachet v termínu který jste dodrželi. Kvalitně vyrobené a pasuje vše jak má. Cena nebyla navýšena, i když se dnes zdražuje takřka vše. Ještě jednou mnohokrát děkuji a zasílám pár fotek ze zakrytí naší pergoly. Děkuji.

p. Kvasnička
Zruč nad Sázavou

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY - TYP KAREL

Kvalitní plachty

Chtěl bych vám poděkovat za vyrobení opláštění pergoly. Byla to rychlá a perfektně odvedená práce. Oceňuji profesionální přístup vašich zaměstnanců. Určitě budu Vaší firmu všude doporučovat. Přeji mnoho spokojených zákazníků.

p. Pacina
Petrovice

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY - TYP FRANTA

Kvalitní plachty

„Dobry den pane Jabor, tak máme hotovo 🙂. Posílám foto jak jsme to zvládli namontovat 🙂 Jinak je to super. 👍

Paní Kraková
Roudnice nad Labem

FRANTA

Kvalitní plachty

Přijeli-zaměřili – vyrobili – namontovali. Prostě super práce za dobré peníze a další prostor k užívání navíc.

p. Ing. Betka
Proboštov

FRANTA

Kvalitní plachty

Zadali jsme firmě Jabor s.r.o. k výrobě opláštění naší zahradní pergoly. Přesně zaměřeno, perfektně, čistě a přesně na míru vyrobeno. Moc děkujeme

p. Očko
Děčín

FRANTA

Kvalitní plachty

Ráda bych poděkovala f.Jabor s.r.o. za výrobu opláštění pergoly Franta. S její kvalitou a provedením jsme velice spokojeni, její instalace byla jednoduchá a očekávaný výsledek super .V příloze posílám foto hotového díla. Doporučuji všem .Přeji vám hodně nových spokojených zákazníků.

paní Matějková

FRANTA

Kvalitní plachty

Úspěšně jsem nainstaloval opláštění pergoly. S provedením a kvalitou jsem velmi spokojen. Děkuji za spolupráci a přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

p. Peterek
Kravaře u Opavy

TONDA

Kvalitní plachty

S opláštěním pergoly jsme maximálně spokojeni. I v sychravých dnech dovoluje pobyt venku a posezení v příjemném prostředí. Navíc tento nový prostor využijeme pro zazimováni některých rostlin ze zahrady. Děkujeme za skvělou práci. Charvátovi Děčín.

Charvátovi
Bělá u Děčína

TONDA

Kvalitní plachty

Plachty nám byly namontovány, tak jak bylo domluveno v termínu zhruba do 14. dubna. Což pro nás bylo klíčové. Po instalaci jsme již druhý den v pergole u naší hospůdky, kde máme i venkovní bar a gril, pořádali velkou oslavu kulatých narozenin. Přestože venkovní teploty byly někde okolo 8 °C, byla teplota v zaplachtované pergole 20°C. Chtěl bych opravdu moc poděkovat firmě Jabor hlavně za dodržení termínu a čistý průběh celé realizace od zaměření po montáž. Zaplachtování pergoly nám skutečně prodloužilo léto minimálně o dva měsíce a tím pádem máme více termínů v naší pergole pro naše zákazníky.
Díky Hanka a Vilda Bednářovi www.hospudkavedvorku.cz”

p. Bednář
Hospůdka ve dvorku

KUBA

Kvalitní plachty

Dobrý den, posílám foto namontované plachty, vše proběhlo v pořádku. Děkuji, Kříž.

p. Kříž
Jiřetín pod Jedlovou

ZAKRYTÍ BAZÉNU

Kvalitní plachty

Když jsem začal uvažovat, jak zakrýt náš nový bazén a polykarbonátové krytí se naší zahradu moc nehodí. Kontaktoval jsem firmu Jabor pro, s.r.o. a popsal jsem moje požadavky krytí bazénu na zimu a s p. Jaborem jsme probrali detaily a ukotvení plachty, dodal jsem rozměry a za nedlouho plachta dorazila přesně dle zadaných rozměrů, včetně nerezových kotvících prvků. Moc děkuji za tuto alternativu.

p. Čejka
Brno

STANDA

Kvalitní plachty

Pro opláštění své zahradní pergoly jsem zvolil firmu Jabor. Na sjednaný termín přijeli dva technici, vše si zaměřili, nabídli různá variantní řešení, pomohli s výběrem vhodné barvy. Po 14 dnech přijeli znovu s vyrobeným opláštěním a během tří hodin vše namontovali. Výsledek – vypadá to výborně. Mohu doporučit.

p. Zdeněk Gerstner
Praha

STANDA

Kvalitní plachty

Dílo se podařilo, z mé strany naprostá spokojenost. Ještě jednou děkuji.

p. Jurajda

KUBA + MATĚJ

Kvalitní plachty

Jsem velice spokojen, co jsem si naměřil to perfektně a přesně vyrobily + Kvalitní plachta. Určitě doporučím dál značku Jabor. Děkuji Fišer Vladislav.

p. Fišer
Valeč

BAZÉNOVÁ PLACHTA

Kvalitní plachty

Vaši krycí plachtu na bazén používáme třetí sezonu a jsme spokojeni. Bez plachty jsme každý rok museli bazén vypustit, vyčistit a znovu napustit novou vodou. Teď v bazénu po zimě není prakticky žádná nečistota, žádné listí, zprovoznění je na jedno odpoledne. Natažení i sejmutí zvládám sám při rozměru 5×10,3m.

p. Ing. Piskač
Pardubice

AUTOPLACHTA S DIGITÁLNÍM TISKEM

Kvalitní plachty

Společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. spolupracuje s firmou Jabor pro,s.r.o již třetím rokem. Za dobrou referenci se dá pokládat fakt, že naše společné plány nekončí, chystáme další barevný motiv autoplachet pro naše dopravce i v roce 2016.

p. Kamila Šteflová

STANDA

Kvalitní plachty

Firmě Jabor jsem zaslal rozměry mého zahradního stánku a zhruba za měsíc jsem si opláštění sám úplně bez problému namontoval. Od té doby grilujem bez ohledu na počasí. Jak se říká, v poměru cena / kvalita neznám lepší rešení zakrytí venkovních prostor.“

p. Počinek
Březiny u Děčína

FRANTA

Kvalitní plachty

Dobrý den, posílám vám slíbené fotky našeho sezení. Moc se všem líbí a každý je chce také, budete mít velký fofr. Ještě jednou moc děkujeme!

Lupínkovi
Čížkovice

TONDA

Kvalitní plachty

Chtěli bychom poděkovat firmě Jabor, pro s.r.o. za opláštění našeho altánu. Již jsme po dvakrát uskutečnili rodinné párty za horšího jarního počasí a opláštění splnilo svou dobrou funkci. Děkujeme.

paní Eva a pan Vladimír Tomsovi
Trmice u Ústí n. L.

FRANTA

Kvalitní plachty

Moc Vám chceme s manželem poděkovat za kompletní uskutečnění naší představy o zaplachtování pergoly. Nejdříve jsme kontaktovali pana ze stránek a manžel vysvětlil naší představu, pán následně zaslal e-mail s kalkulací a variantami. Posléze jsme se domluvili na zaměření, kdy přijeli dva technici, kteří mne jen poprosili o výběr barvy na část plachty, která nebude průhledná. Zodpověděli veškeré naše dotazy a poradili nám co by bylo pro nás nejlepší – zatmavená a silnější (aby lépe odolávala počasí) fólie, zip na dveře a ostatní drobnosti. Veškeré naše požadavky si zapsali do nákresu – některé segmenty jsme chtěli na pevno, některé rozdělit mezi sloupy, aby je bylo možno rolovat samostatně a umístění dveří. Obratem nám pak opět byl zaslán e-mail s přesnou kalkulací a manžel tedy potvrdil objednávku. Zanedlouho manželovi pán zavolal že to bude hotové a domluvili se na montáži a předání. Opět přijeli ti stejní technici, vybalili si materiál a začali montovat segmenty, vysvětlili jak se starat o zaplachtování a když bylo vše hotové odjeli. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám zrealizovali náš záměr: „Čím zaplnit mezery mezi trámy, aby nefoukal vítr, prach, nepadal sníh do pergoly, aby se v pergole dalo sedět i při chladných dnech a večerech a zároveň, aby když bude teplo, tak se dala pergola zase otevřít.“ Toto vše nám splnila firma JABOR, konkrétně pan Jabor, dva technici a lidé podílející se na výrobě plachet. Tímto bychom jim chtěli s manželem poděkovat za celý proces od prvního zavolání až po namontování segmentů, kdy s námi vždy jednali profesionálně a hlavně s trpělivostí. S celkovou prací jsme maximálně spokojeni a zaplachtování funguje na 110% a ještě k tomu to zase u nás lépe vypadá. Ještě jednou velké poděkování pro Vás.

paní Makešová
Mělník

TONDA

Kvalitní plachty

Jelikož nám zde nepříjemně profukavalo i v chladnějších dnech v letních měsících, nechali jsme terasu zaměřit a vyrobit zavětrování na míru, čímž jsme si prodloužili venkovní sezónu minimálně o dva měsíce. Kvalitní plachtu barvy dle výběru, jsme nechali zkombinovat s průhledným materiálem, díky němuž nejsou hosté ochuzeni o krásný výhled. Děkujeme tímto firmě Jabor za profesionální a kvalitní provedení zaplachtování venkovní terasy s posezením.

p. Volavka
Penzion Zvoneček Vysoká Lípa

OPLAŠTĚNÍ PERGOLY

Kvalitní plachty

Dobrý den,

myslíme, že montáž se nám díky perfektně připravené zakázce, vydařila. Jsme moc spokojeni, předčilo to naše očekávání!

S díky a s přátelským pozdravem

manželé Možných

p. Možný
Ústí nad Labem

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY - STANDA s variabilním zakrytím oken

Kvalitní plachty

Chtěl jsem Vám a celému týmu moc a moc poděkovat za plachty na pergolu co jste nám dodali. Všichni jste odvedli super práci, a ještě jednou děkuji i panu Trázníkovi za jeho milé jednání kdykoliv jsem se na něj obracel. Plachty jsou super! Mohlo být řešeno pár maličkosti trošičku jinak ale i tak jsem nad míru spokojen a budu všude doporučovat!

Petr Kludka
Vysoká Libeň

OPLÁŠTĚNÍ PERGOLY

Kvalitní plachty

Dovolte mi vyjádřit absolutní spokojennost jak nabídkovou, komunikační a výrobní s Vaší společností. Mnou navržené, Vámi vyrobené a dodané opláštění splňuje naše požadavky a představy. Díky mému přesnému zaměření (což se mi skutečně povedlo) a smysluplné komunikaci s Vaším technikem (člověkem na svém místě) vše sedělo na milimetr.

Vykydal Radovan