Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Boční zástěny na pergoly

Prodloužení letní sezony, příjemné posezení s přáteli a rodinou, to vše zcela nezávislé na předpovědi meteorologů. Pergoly u rodinných domů jsou velkým hitem, stačí prostorná zahrada a dobrý nápad, který pak vyladíme k dokonalosti. Staly se už dávno synonymem příjemného odpočinku, odpoledním ideálem, kde se dají lehce nabrat nové síly po dalším namáhavém dnu v zaměstnání. Šálek kávy a něco dobrého k zakousnutí, to potěší i pozvané hosty. Zahradní houpačka nebo ratanový nábytek poblíž ovocných stromů jsou sice na první pohled velmi atraktivním doplňkem, ale využijete je hlavně na jaře a v létě. Jak si užít celoroční posezení?

Kvalita, která opravdu vydrží

Bude s vámi až patnáct let a vyžádá si jen minimální údržbu. Nebudete tak ztrácet čas, který byste jinak mohli věnovat svým blízkým nebo víkendovému odpočinku po náročném týdnu. Prudký déšť, vichr a jiné nepříjemnosti kolem počasí? Ne, to se vás týkat nebude, boční zástěny na pergoly ochrání nejen před kapkami vody, ale také umožní klidnou konverzaci a ničím nerušenou relaxaci. Jaké další výhody jsou s ní spojené?

  • Blesková instalace. Zvládnete ji svépomocí, případně lze také tuto variantu doobjednat.
  • Komfort na jedničku během zimních měsíců. Rozdíl mezi vnitřní a venkovní teplotou je znát.
  • Vyberete si barevnou škálu, která vám bude vyhovovat. Variant je totiž opravdu celá řada!

Příjemné grilování s přáteli

Moderní boční zástěny na pergoly se hodí nejen pro nerušený odpočinek, ale také zábavu s rodinou a přáteli, jako je například večer plný grilování. O bezpečnost je postaráno! Materiály, které se používají při výrobě, odolají nejen dešťovým kapkám a působení mrazu, ale jsou rovněž nehořlavé. Nepřekvapí vás tak malé uhlíky, které nedopatřením vypadnou z grilu nebo krbu. K podobným malým nehodám bohužel čas od času dojde. Otázku vytápění ale můžete vyřešit přesně v souladu s původními představami a užívat si zábavu i během zimních měsíců. Všichni dobře vědí, že svou roli hraje také estetická stránka věci. Díky využití vysokofrekvenčního svařování jsou sváry bočnic pevné a budou vypadat opravdu dobře. To jsou hned dva důvody, proč jim dát přednost před jinými variantami.

  • Komáři nebudou představovat problém. Hmyz se totiž přes boční stěny pergol nedostane.
  • Potištění je samozřejmostí. Pokud o něj máte zájem, lze se hned domluvit na grafické podobě.
  • Vzorník plachet budete mít k dispozici záhy po provedení objednávky. Zvolte si vše na míru!

Připravte si fotografii konstrukce

Aby bylo možné vyrobit boční zástěny na pergoly přesně podle vašich představ, je nutné dodat určité indicie, které nám pomohou. Detailní fotografie konstrukce je něčím, na co byste v zadané poptávce neměli zapomenout. Na základě poskytnutých materiálů můžeme nabídnout vhodné řešení, které vám bude vyhovovat po všech stránkách. Máme za sebou tři desetiletí zkušeností na tuzemském trhu.

Kvalitní plachty
Zakázková výroba
Jednotlivé typy opláštění je možno kombinovat a realizovat individuální požadavky klienta

Zimní zahrada nebo příjemné posezení

Promyslete si také účel, který vás motivoval k pořízení bočních stěn pergoly. Opláštění totiž poptávají nejen ti, kdo se chtějí dobře bavit o volných víkendech ve společnosti přátel. Je favoritem také pro nadšené zahrádkáře, kteří preferují plné opláštění s většími okny. Lze si také zvolit formu vrchního uchycení. Na výběr je mezi klasikou, tedy provedením napevno a vysouvacím provedením, kdy bude v případě potřeby možné plachty rychle odstranit.

  • Kvalita je zaručena díky japonským a německým dodavatelům. Materiál vydrží až 15 sezon.
  • Mrazy? Ano, tyto bočnice k pergolám odolají v případě potřeby i dvaceti stupňům pod nulou.
  • Stříbrná, černá, imitace dřeva nebo odstíny modré, žluté a zelené. Vyberte si svůj styl!
  • Údržba je velmi jednoduchá. Slídu neboli okenní část totiž vyčistíte klasickým saponátem.

Počítá se s atypickými tvary

Stačí zadat poptávku, zvládneme i atypické tvary nebo rozměry. Boční zástěny na pergoly vyrábíme v souladu s přáním klienta a přizpůsobíme se na míru jeho aktuálním potřebám. Potřebujete ještě konzultaci? Počítáme s tím! Pokud si nevíte rady, jak postupovat, pozvěte si náš tým k zaměření. Společně pak doladíte všechny detaily plánované zakázky. Lze se dohodnout také na montáži naším týmem. Návod na montáž také obdržíte společně s dodaným výrobkem, nic vám nebrání pustit se do díla, pokud si chcete vše dodělat sami. V naší nabídce najdete i plachty na altán nebo terasy, případně zastínění pergoly. Rozmanitost sortimentu je samozřejmostí, s českým trhem máme zkušenosti už od devadesátých let minulého století!

Video

Jak správně zaměřit prostor a jednoduše instalovat

Zaměřit a instalovat naše zakrytí je velmi snadné. Podívejte se, že to zvládne opravdu každý.