Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 732 193 430

Zakrytí techniky

Mezi naše služby patří také výroba zakrytí pro různé druhy techniky. Díky špičkovému vybavení jsme schopni vyrobit zakrytí také pro nadrozměrnou či atypickou techniku. Klientům zhotovíme zakrytí dopravní i zahradní techniky, zahradního nábytku, lodě, skútru a veškerého dalšího vybavení, které potřebují spolehlivě ochránit před nepřízní počasí, chladem a povětrnostními vlivy.
Zakrytí techniky

Výhody plachet pro zakrytí techniky

Plachty pro zakrytí techniky vyrábíme v široké barevné škále a na přání zákazníka na ně vyrobíme kvalitní potisk včetně zpracování grafického návrhu. K výrobě zakrývacích plachet používáme výhradně vysoce kvalitní německé a belgické materiály. Dodáváme i výrobky z nehořlavého materiálu B8103 s atestem B-S2 dle EN 13501-1. Spoje materiálů zhotovujeme na moderních vysokofrekvenčních strojích.

Všechny spáry se vyznačují vysokou pevností, odolností vůči vodě, přesností provedení a perfektním estetickým vzhledem. Plachty opatříme vhodnými kotvícími prvky a konstruujeme tak, aby jejich montáž byla jednoduchá a práce s nimi byla pro klienta přínosná. S hotovou zakázkou dodáme klientovi montážní návod, případně montáž zařídí naši pracovníci. Další výhodou našich výrobků je lehkost použitých materiálů. Součástí našich služeb je i komplexní servis.

Proč využít plachty na zakrytí techniky od nás?

Komplexní služby
Zákazníkům se věnujeme od počátku do konce. Navrhneme vhodná řešení, zpracujeme objednávku a případnou montáž výrobku.
Výhodná cena
Díky naší dlouhé praxi, řadě spokojených klientů a špičkovému vybavení můžeme klientům nabídnout řešení s příznivou cenou.
Prvotřídní materiály
Naše zakrývací materiály jsou vyrobeny z kvalitních materiálů o vysoké pevnosti. Na přání zhotovíme izotermické a nehořlavé zakrývací plachty.
Odolnost
Zakrývací plachty vyrábíme z vysoce odolných materiálů. Veškeré spoje svařujeme na vysokofrekvenčních strojích.
Potisk krycí plachty
Na přání zákazníka opatříme plachtu logem nebo jinými grafickými prvky. Zajistíme komplexní služby od vytvoření grafického návrhu po vysoce kvalitní tisk.
Ukotvení zakrývací plachty
Veškeré zakrývací plachty dodáme i s veškerými potřebnými kotvícími prvky.

Úkázka naší práce