Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Atypická krytí

Řadu let pro naše zákazníky vyrábíme také atypická krytí a opláštění na klíč. Jsme schopni vyrobit plachty nejrůznějších nepravidelných a atypických tvarů, v různých rozměrech a to až po nadměrné velikosti. Zajišťujeme komplexní služby od zpracování návrhu, přes výrobu plachty až po její odbornou montáž. Plachty nabízíme v široké barevné škále a na přání zákazníka zhotovíme i potisk plachty včetně vytvoření grafického návrhu.
Atypické kryti

Výhody atypických krytí od nás

Pečlivě dbáme na vysokou kvalitu našich výrobků i poskytovaných doplňkových služeb. S výrobou plachet máme dlouholeté zkušenosti. K jejich výrobě používáme vysoce kvalitní německé a belgické materiály o gramáži od 350 g/m2 do 1100g/m2. Součástí našeho portfolia jsou i izotermické a nehořlavé plachty.

K spojování materiálů využíváme moderní vysokofrekvenční stroje, které zaručují přesné, vodě-odolné sváry s maximální pevnostní a špičkovým vzhledem oproti ručnímu horkovzdušnému svařování. Námi zhotovené plachty dosahují životnosti až dvacet let.

Proč pořídit atypické krytí od nás?

Příznivá cena
Díky našemu špičkovému vybavení a dlouholetým zkušenostem v oboru dokážeme zvolit optimální řešení na míru a za příznivou cenu.
Dlouhá životnost
Veškeré výrobky vyrábíme z materiálů prvotřídní kvality. Krycí plachty od nás se vyznačují vysokou životností.
Vysoká pevnost
Používáme prvotřídní materiály s vysokou pevností. Spoje svařujeme na vysokofrekvenčních strojích, čímž garantujeme jejich vysokou pevnost a odolnost vůči vodě.
Široká nabídka barev
Plachty vyrábíme v široké škále barev, která je klientům plně k dispozici.
Jednoduchá montáž
Konstrukci a umístění kotvících prvků navrhujeme tak, aby bylo ukotvení krytí co nejjednodušší. S hotovou zakázkou dodáme i montážní návod.
Komplexní servis
Klientům se věnujeme od počátku do konce. Zhotovíme návrh, zpracujeme zakázku a poskytujeme i následný servis.

Úkázka naší práce