Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Nafukovací skákadla

Pro klienty, kteří potřebují vybavit odpočinkové zóny a hřiště, vyrábíme na míru skákadla různých velikostí a tvarů. Tyto výrobky nachází široké využití v rekreačních zařízeních, kempech, ve sportovních centrech, v areálech pro dětské tábory a školy v přírodě, ve školách i centrech volnočasových aktivit. Skákadla vyrobíme přesně podle přání klienta. Zhotovíme návrh, vybereme vhodný materiál a vyrobíme skákadlo požadovaného tvaru a velikosti. Skákadlo jsme schopni opatřit potiskem s logem klienta, reklamou nebo jiným motivem.
Nafukovací skakadlo

Skákadla prémiové kvality

U našich výrobků garantujeme vysokou kvalitu a zároveň příznivou cenu.

K výrobě skákadel a trampolín používáme vysoce pevnostní plachtovinu SIO B6000 o gramáži 900g/m2. Klienti mají na výběr ze široké škály materiálu, který jsme díky spolehlivé technologii spojování schopni libovolně kombinovat. Skákadla i trampolíny dodáváme v provedení zaručujícím vysokou kvalitu, odolnost a dlouhou životnost, která dosahuje deseti let.

Spolu s výrobkem doručíme klientovi i montážní příručku, v případě zájmu klienta provedou montáž naši zaměstnanci. Našich klientů si vážíme, a proto jim i po předání zakázky poskytujeme servis na vysoké úrovni.

Výhody

Příznivá cena
Možnost kombinace barev
Vysoká pevnost
Servis plachet a poradenství
Životnost až 10 let
Možnost potisku plachet