Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 732 193 430

Stínící plachty

Stínící plachty jsou nedocenitelným pomocníkem v pěstitelství a všude tam, kde je třeba vytvořit ochranu proti slunci a zároveň zajistit dostatečný přístup vzduchu. Stínící plachty disponují milióny malých otvorů, díky kterým je zajištěna prodyšnost tkaniny. Stínící plachta zajišťuje příjemný stín a díky její prodyšnosti se pod ní nezadržuje teplo. Zároveň významně omezuje vliv UV záření. Vyrábíme vysoce odolné stínící plachty nejrůznějších nepravidelných a atypických tvarů a v různých rozměrech až po nadměrné velikosti zhotovené přesně dle přání zákazníka.
stínící plachty

Výroba a servis stínících plachet

Zajišťujeme komplexní služby od zpracování návrhu, přes výrobu plachty až po její odbornou montáž. Klientům doporučíme vhodný materiál, navrhneme ukotvení a v případě zájmu zajistíme i odbornou montáž. Hotový výrobek včetně kotvících prvků dodáme s montážním manuálem a zajistíme i následný servis.

V rámci České republiky dodáváme naše výrobky prostřednictví zásilkové služby. Pokud zákazník využije možnosti realizace montáže naší společností, dovezou mu hotovou plachtu naší zaměstnanci, kteří ji rovnou nainstalují.

Výhody stínící plachty

Pod plachtou se díky prodyšnosti nezadržuje teplo
Plachta zajišťuje příjemný stín
Technologie plachty významně omezuje vliv UV záření

Úkázka naší práce