Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Autoplachty prémiové kvality

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti výroby plachet na míru. Důležitou součástí našeho portfolia výrobků jsou také autoplachty. Vyrábíme plachty na většinu druhů dopravní techniky od malých plachet na vozíky až po velké plachty na návěsy. Poskytujeme kompletní služby na klíč včetně odborného poradenství. Klientům se plně věnujeme od zadání zakázky až do úspěšného dokončení její realizace. Zajistíme veškeré poradenství, výrobu i doplňkové služby od doporučení vhodného materiálu přes zpracování návrhu a výrobu plachty až po její odbornou montáž. Pro případ, že se klient rozhodne nainstalovat plachtu sám, dodáváme s auplachtou i montážní manuál.
Auto plachty

Výroba autoplachet na míru

K výrobě autoplachet se používají výhradně zahraniční materiály od renomovaných značek SIO line a Sattler, které se vyznačují vysokou odolností a pevností. Ke spojování jednotlivých částí autoplachet používáme vysokofrekvenčně svařované spoje, které jsou nejpevnějším spojením plachet a zaručují jejich dlouhou životnost. Spoje jsou zároveň odolné vůči vodě.

Vyřešíme i opatření plachty vhodnými kotvícími prvky. Plachtu konstruujeme tak, aby její montáž a manipulace s ní byla jednoduchá. Součástí našich služeb je i komplexní servis.

Zákazníkům, kteří potřebují opatřit plachtu logem společnosti či jiným reklamním potiskem, zajistí naše grafické oddělení kompletní zhotovení potisku, od vytvoření grafického návrhu až po tisk ruční nebo tisk digitální technologií.

Úkázka naší práce