Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Plachty na altán

Vlastníte zahradní altán, pergolu nebo jiný typ přístřešku? Potřebovali byste rozšířit možnosti jeho užívání? Optickým zakrytím lze snadno a rychle prodloužit letní sezónu a využívat Váš venkovní prostor i v nepříznivém deštivém a chladném počasí. Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme, který typ plachty je ideálním řešením právě pro Vás. Na trhu s kvalitními plachtami působíme více než 30 let. Náš sortiment dodáváme nejen v rámci České republiky, ale i na zahraniční trh. Svým zákazníkům nabízíme možnost prodloužené pětileté záruky.

Výhody kvalitních plachet na altán

  • Při výrobě plachet na altány používáme špičkové materiály a moderní technologie, tzv. vysokofrekvenční svařování. Díky dodržování výrobních procesů a jakosti materiálu garantujeme maximální kvalitu našich produktů, které jsou velmi odolné s dlouhou životností.
  • Plachty na altány disponují vysokou odolností proti vnějším vlivům, jsou vysokopevnostní a mají skvělé termoizolační vlastnosti.
  • Při plném zakrytí může být rozdíl mezi vnitřní a venkovní teplotou až 25°C. Díky této vlastnosti si můžete užívat Vaše venkovní prostory i přes nepřízeň počasí, nebo si prodloužit letní sezónu.
  • Pod kvalitní plachtovinou můžete pořádat oslavy, párty i grilování bez ohledu na počasí.
  • Instalace opláštění je velmi snadná a rychlá, stejně jako následná demontáž.
  • Plachty na altány lze na přání klienta potisknout. Lze využít digitální technologii nebo ruční potisk.
  • Zakrytý altánek brání vniknutí např. listí, sněhu. Údržba opláštění je díky lakovanému povrchu jednoduchá, postačí otření vlhkým hadrem a máte hotovo.
  • Opláštění lze zhotovit v libovolných rozměrech (možnost atypického provedení) dle požadavků klienta.
Kvalitní plachty
Zakázková výroba
Jednotlivé typy opláštění je možno kombinovat a realizovat individuální požadavky klienta

PVC obvodová altánová plachta

Obvodovou altánovou plachtu můžete volit nejen v libovolných rozměrech, ale i barvách. Pro snadné a rychlé usazení plachet slouží posuvný systém. Jedná se o vrchní uchycení pomocí hliníkového profilu. Díky řemínkům můžete srolované plachty snadno zajistit. Proti zatečení vody a zanesení nečistot slouží spodní překrytí clony. Altánová plachta může být plná nebo na přání klienta vybavena oknem či dveřmi. Slída použitá na okna/dveře může být v tomto případě

čirá nebo v provedení kouřového odstínu. Vstupní dveře lze vyrobit na horizontální či vertikální posun. Dalšími doplňky k opláštění altánu jsou např. síťovina proti hmyzu, zajišťovací řemínky, výstužné pruhy, dělené provedení nebo spodní kulatina pro zatížení plachet a jejich pohodlnější rolování.

Video

Jak správně zaměřit prostor a jednoduše instalovat

Zaměřit a instalovat naše zakrytí je velmi snadné. Podívejte se, že to zvládne opravdu každý.