Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 732 193 430

Stínící plachty na pergolu

Letní chvilky strávené s rodinou a přáteli patří k těm nejlepším. Pokud máte kolem domu zahradu a zeleň, jistě si užíváte dny plné pohody. Přemýšleli jste někdy o pergole? Je to varianta pro víkendové posezení, oslavy a další významné události. Program můžete plánovat i tehdy, když je předpověď počasí nepříznivá. Horké letní slunce, průtrž mračen nebo silnější vítr, nic vám nezabrání, abyste si užili společné momenty se svými blízkými v klidu a pohodě. Dešťové kapky nebudou bránit žádné zábavě, stačí mít vhodné zázemí kolem vašeho domu. Stačí vsadit na kvalitu, která s vámi vydrží dlouhé roky!

Spolehlivé řešení pro každou zahradu

Jsou moderní a nabídnou ochranu před deštěm nebo prudkými slunečními paprsky. Prodlouží sezonu na maximum možného a nabídnou řešení i pro náročné. Stínící plachty na pergolu jsou praktickým doplňkem, který oceníte v každém ročním období. Jaké jsou jejich největší výhody? Kvůli čemu jsou tolik oblíbené? Důvodů, kvůli nimž jsou na výsluní popularity, bychom našli hned několik. Pojďme se na ně podívat podrobněji a zjistit, proč jsou podobné doplňky opravdu v kurzu.

  • Až patnáctiletá trvanlivost. Budou s vámi opravdu dlouho, jsou totiž z kvalitních materiálů.
  • Design hraje také svou roli. Zvolte si řešení, které se vám zalíbí, vždyť nabídka je velmi pestrá.
  • Jednoduchost a rychlost instalace. Nepotřebujete celé odpoledne, bude to mnohem dřív!
  • Počítá se také s různými doplňky. Jde například o síť proti hmyzu, která potěší nejen v létě.

Snadná údržba je velkou výhodou

Stínící plachty na pergolu potěší z mnoha různých důvodů. Na zahradě je během roku dost práce, proč si ji ještě přidělávat? S těmito plachtami se pojí jednoduchá údržba, která si vyžádá jen minimum vašeho volného času. Speciálně lakovaný povrch odolá běžným rozmarům počasí a nebudou mu vadit dokonce ani mrazivé teploty. Vadit nebude ani sníh, protože nosnost plachet je až 150 kilogramů na metr čtvereční. Pokud v lednu nebo v únoru napadne čerstvá nadílka, která bude postupem času těžší a těžší, nemusíte si dělat obavy a hledat náročné řešení. Špičkový materiál si poradí s každou výzvou, odolá dešti, sněhu i větru s naprostým přehledem. Uživatelský komfort je tak opravdu zajištěn, stačí provést běžné práce na zahradě, jak jste během roku zvyklí. S plachtou nepřibydou žádné starosti!

Stínící plachty se přizpůsobí vaší představě

Potřebujete stínící plachty atypických rozměrů? Společně najdeme řešení, které vám bude plně vyhovovat. Máme zkušenosti i s nestandardními velikostmi, víme si rady s každou výzvou. Jednoduše, máme za sebou více než tři desetiletí zodpovědné práce a navrhneme variantu, do níž zapracujeme všechny vaše předchozí požadavky. Počítáme i s možností potisku, ke kterému využíváme digitální technologii. Stínící plachty na pergolu tedy nabídnou originalitu, ale také maximální praktičnost. Pokud přidáte do poptávky kvalitní fotografii celé konstrukce, návrh pro nás bude snadnější. Zbývá vyladit barvy tak, abyste byli spokojeni i po estetické stránce. Na zahradě si musí všechny využité doplňky vzájemně rozumět, totéž platí i pro altány, pergoly nebo dětská hřiště.

  • Oslava bez starostí. Pokud máte naplánovánu party s přáteli na příští týden, dodržíte slovo.
  • Snadná instalace, ale také demontáž. Když se rozhodnete plachtu odstranit, není to problém.
  • Výhodou jsou termoizolační vlastnosti. Plachty jsou vhodné do podzimních a zimních měsíců.
Kvalitní plachty
Zakázková výroba
Jednotlivé typy opláštění je možno kombinovat a realizovat individuální požadavky klienta

Počasí nebude hrát žádnou roli

Na podzim je už poměrně chladno, na jaře trvá dlouho, než rozkvetou třešně nebo meruňky na zahradách. A v zimě si venkovní posezení neužijeme, protože zasněžená zahrada si užívá zasloužený odpočinek a sbírá síly na další sezonu. Pokud si však chcete užít posezení pod pergolou, jsou naše plachty vhodným doplňkem. Je to jednoduché, odolají každému počasí a nabídnou rozdíl mezi vnitřní a venkovní teplotou až 25 stupňů Celsia. Jinými slovy, pokud bude na přelomu podzimu a zimy venku kolem nuly, pod pergolou si užijete stále teploty, které připomínají spíše babí léto. I když bude venku lehce pod nulou, pergola stále nabídne velmi příjemné posezení. Stačí, když zvolíte správnou variantu. S tím vám snadno poradíme! Pokud máte rádi léto, proč si jej trochu neprodloužit? Alespoň o pár dní!

  • Prodloužená pětiletá záruka. Jsme si jistí kvalitou, proto nabízíme nadstandardní možnosti.
  • Vysokofrekvenční svařování je metodou, na kterou je v moderní době naprosté spolehnutí.
  • Zvolte si variantu podle svého vkusu. Přizpůsobíme se klientovi všude, kde to bude možné!

Odpočinku pod pergolou nic nebrání

Vyberte si lavice, židle, zvolte ratan nebo čalouněný nábytek. Jinými slovy, stínící plachty na pergolu zajistí klid a pohodu, ale místo k odpočinku a oslavám, které tím získáte, si můžete vyladit přesně podle svých představ. Pohodové posezení je tak k dispozici v každém ročním období. Jednoduchá údržba, jíž zvládne každý, si vyžádá jen krátkou chvíli. Proč ještě v dnešní době ztrácet čas? Žádné listí nebo drobné větvičky už vám nebudou dělat starosti, mimo hru jsou také sněhové vločky. Díky praktické síťovině proti hmyzu nemusíte řešit ani komáry, kteří jsou v létě a na začátku podzimu hodně aktivní. Vadit nebude ani silný déšť, zábava s přáteli s ním rozhodně neskončí. Od nynějška tak už nebudete řešit předpověď počasí, znamená to o jednu starost méně!

Video

Jak správně zaměřit prostor a jednoduše instalovat

Zaměřit a instalovat naše zakrytí je velmi snadné. Podívejte se, že to zvládne opravdu každý.