Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 732 193 430

Chystáme se na dovolenou a snažíme se vymyslet způsob, jak bychom se všichni vešli do našeho auta i se zavazadly. Co kdybychom si jednoduše dodávku půjčili? Že se to nevyplatí? Tak pojďme si shrnout všechny informace.

Početná rodina na dovolené

Jestliže je nás v rodině víc a máme menší auto, které nás sice uveze, ale byli bychom tam jako sardinky, nápad pronajmout si dodávku není zase až tak špatný. Jestliže počítáme s tím, že musíme vzít i psa, neboť babička jede s námi, je prakticky rozhodnuto. Nabídka půjčoven dodávek je opravdu široká a my si tak máme možnost vybrat přesně to, co potřebujeme a co nám bude po všech stránkách vyhovovat. Dodávky jsou až sedmimístné, takže nemusíme mít strach, že se tam všichni nevejdeme. Zavazadlový prostor dodávky rovněž pohltí dost našich zavazadel a vejde se tam také již zmíněný pes.

Otázka ceny půjčení dodávky

Pokud jsme se rozhodli právě pro půjčení dodávky, máme k tomu jistě důvod. Koupě nového auta by stála určitě víc než bychom si mohli dovolit, a proto je půjčovna vhodným řešením. Nabídky půjčoven jsou také veliké a mnohdy lze dodávku půjčit i na dlouhodobý pronájem. To se samozřejmě vyplatí v případě, že se například chystáme v létě s rodinou nejen na již zmíněnou dovolenou, ale například i na výlet nebo další několikadenní akci.

Hojně je využíván takové půjčení dodávky nejen vícečlennou rodinou, ale se těší velké oblibě u mladých lidí.

Na dovolenou také v obytné dodávce

Nabídka půjčoven dodávek také zahrnuje mnohdy i obytné dodávky, které jsou vlastně takový hotel na klečkách. Je zde možnost spaní, velkého úložného prostoru, ale dokonce i vaření. Na cestách si tak každý může zastavit, kde chce a kde se mu líbí, vyspí se také kdykoliv nás to napadne. Jde o určitý druh komfortu, který je dnes vyhledáván.

Na co bychom neměli zapomenout je, že si auto, které si chceme pronajmout před jízdou třeba nafotíme. Je to pro případ neshod, které by mohly nastat při vrácení zapůjčené dodávky. Ale jinak se nemusíme bát, že by auto nebylo pojištěné. Půjčovny dodávek musejí mít všechna svá vozidla nejen pojištěná, ale také v dobrém technickém stavu. Bývají pravidelně sepisována a podle potřeby obměněna.

Jak najít spolehlivou půjčovnu dodávek?

Jednoduše. Koukneme se například na internet, který na nás vychrlí nespočet firem, které se těmito službami zabývají. V našem okolí si vybere několik, které si sami obejdeme, abychom se přesvědčili o tom, zda nabídka firmy odpovídá skutečnosti. Pak záleží na našem rozhodnutí a na podmínkách půjčovny.