Kvalitní plachty ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAKRYTÍ
Telefon
Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 605 797 777

Zakoupili jsme si nový nábytek a je třeba jej přepravit domů, aby sloužil účelu, k jakému byl zakoupený. Problém je asi v tom, že nemáme dostatečně velký vůz. Stejný problém je také v případě, že chceme o víkendu přestěhovat babičku, ale naše malé auto na to prostě nestačí. Tak jak můžeme vyřešit takové problémy? Jednoduše. Můžeme si dodávku zapůjčit. Je optimální a především rychlé řešení, Půjčovna dodávek Zlín.

Dodávky a k čemu slouží

Užitková vozidla a jejich charakteristika je všem jasná. Jsou to v podstatě vozy, jejíž optimální poměr je mezi maximální možnou hmotností přepravovaného nákladu a spotřebou paliva. Tyto dodávky mají většinou celkovou hmotnost do 3,5 tuny. Navíc je růst soukromého podnikání důvod, proč je o tento druh vozidel takový zájem a to zejména v oblasti prodeje, ale také v oblasti pronájmu. Užitkové dodávky jsou spojeny právě s malým podnikáním, protože zejména začínající živnostníci, kteří ještě nedisponují svými vlastními vozy, mají o pronájem dodávek velký zájem, Půjčovna dodávek Zlín.

Výhody pronájmu dodávek – Půjčovna dodávek Zlín

Pokud si klademe otázku, jaké výhody mají pronajaté vozy a zda se nám vyplatí, musíme si hlavně uvědomit, k čemu všemu budeme dodávku potřebovat. Musíme totiž vědět, jaké rozměry by měla mít, na jak dlouho dodávku budeme potřebovat a za jakým účelem. Asi velkou výhodou pronájmu je, že není třeba se starat o povinné ručení vozu a jiné pojištění, pravidelný servis, povinné přezouvání pneumatik, dálniční známky a podobně. Co bude naší starostí je jen doplňování pohonných hmot. Také doba, po kterou budeme mít auto k dispozici a počet najetých kilometrů je v podstatě neomezený.

Co budeme potřebovat – Půjčovna dodávek Zlín

V případě, že bychom si chtěli pronajmout takovou dodávku, je potřeba připravit si platné doklady, především řidičský a občanský průkaz. Bez těchto dokladů nám žádná autopůjčovna vůz nepůjčí. Také je třeba počítat s vratnou kaucí. Mnohé autopůjčovny nabízejí svým klientům různé doplňky, jako jsou GPS navigace, takže se nemusíme obávat, že bychom se ztratili v případě, že neznáme trasu.

Na co bychom neměli při pronájmu zapomenout

Rezervaci takového vozu můžeme provést na internetových stránkách půjčovny. Před podpisem smlouvy o pronájmu je ovšem potřeba si vůz fyzicky prohlédnout. I zdánlivě malá prasklina na předním skle nám může způsobit velké nepříjemnosti. Navíc pokud vozový park námi vybrané firmy neodpovídá našim představám, je třeba poohlédnout se po jiné autopůjčovně, Půjčovna dodávek Zlín. Vozy jsou vybavené vším, co je potřeba. Někdy nabízejí autopůjčovny komfortní vybavení, které se pak odráží i na ceně pronajatého vozidla. Na všem bychom se ale měli dopředu domluvit s pracovníky půjčovny.

Přeprava nákladu

Přeprava jakéhokoliv nákladu musí především bezpečná. Je tedy třeba náklad zabezpečit tak, aby se při dopravě neuvolnil nebo dokonce nevypadl z dodávky. Taková situace může způsobit dopravní nehodu. K upevnění nákladu slouží například různé rozměry stahovacích popruhů. Navíc nemusíme mít obavu, že nám v dodávce náklad při nepříznivém počasí zmokne.